Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Gépészeti, Informatikai és Rendészeti Szakgimnáziuma és Kollégiuma


Idén már az ötödik, békéscsabai középiskolában tanuló diákoknak kiírt csocsóversenyt bonyolíthattuk le.

A csapatok létszáma 34-ig kúszott fel az április 9-én megrendezésre kerülő versenyen, amely átlagosnak mondható és a domináns ebben a rendező iskola volt.

Intézményünk tornatermében szerveztük a versenyt, amely 4 versenyasztalon zajlott le. A színvonal folyamatosan nő és egyre több tanuló veszi komolyan a mérkőzéseket. A képek elérhetőek az iskolai facebook oldalon lévő albumban.

Páros kategória

Név

Iskola

Évfolyam

1.

Hankó Miklós

Cseresznyés Ferenc

Vízmű

12./10.

2.

Dénes Benedek

Boldog Máté

Gészi

12.

3.

Juhász Árpád

Kulcsár Csaba

Vízmű

10.

4.

Kovács Benjámin

Madarász Zoltán

Vízmű

10./11

5.

Szűcs Zoltán

Csordás Manó

Gészi

12.

5.

Hegedűs Dániel

Albert Áron

Közgé

10.

7.

Török Tamás

Kónya Szabolcs

Andrássy

12

7.

Szász Csenge

Csabai Orsolya

Gészi

11.

9.

Hegedűs Sándor

Vincze Dávid

Gészi

12.

9.

Fekete Norbert

Stricskó Botond

Vízmű

11./10

9.

Daróczi István

Kardos Milán

Gészi

11.

9.

Szűcs Dávid

Kovács Erik

Gészi

12.

13.

Gellén Viktória

Valkovszki Edina

Közgé

9.

13.

Ladányi Sándor

Kukurugya Dániel

Gészi

11.

13.

Poliák Szilvia

László Csenge

Közgé

9.

13.

Faragó Zoltán

Tóth Márk

Gészi

11.

17.

Gergely Mihály

Tóth Ádám

Gészi

9.

17.

Jakab Gábor

Tóth Máté

Közgé

11.

17.

Kovács Gergő

Vozár János

Gészi

11.

17.

Fazekas Roland

Fazekas Gergő

Gészi

10.

17.

Tripon Patrik

Lehócki Sarolta

Gészi

9.

17.

Bágy Kristóf

Árvai Zoltán

Gészi

10.

17.

Kocsis Dániel

Dimák Balázs

Gészi

9.

17.

Somi Balázs

Hunyady Gergő

Gészi

11./10.

25.

Fodor Patrik

Süli Zoltán

Gészi

9.

25.

Frank Zénó

Katona Dávid

Közgé

10.

25.

Burai Milán

Pap Ádám

Gészi

10.

25.

Várszegi Gergő

Román Szabolcs

Gészi

10.

25.

Kölüs Petra, Körözsi Kornélia, Zahorecz Stefánia

Gészi

11.

25.

Faragó Csaba

Valler Balázs

Gészi

10.

25.

Bárány Gergő

Pályer Tamás

Gészi

10.

25.

Kocsor Sándor

Andrékó Patrik

Gészi

10.

33.

Maczek Nándor

Deme Márk

Gészi

9.

33.

Egeresi Gábor

Lőrincsik Ubul

Gészi

10.

 

Egyéni kategória

Név

Iskola

Évfolyam

1.

Hegedűs Dániel

Közgé

10.

2.

Dénes Bendek

Gészi

12.

3.

Hankó Miklós

Vízmű

12.

4.

Cseresznyés Ferenc

Vízmű

10.

5.

Gergely Mihály

Gészi

9.

5.

Juhász Árpád

Vízmű

10.

7.

Szász Csenge

Gészi

11.

7.

Hegedűs Sándor

Gészi

12.

9.

Faragó Zoltán

Gészi

11.

9.

Kardos Milán

Gészi

11.

9.

Daróczi István

Gészi

11.

9.

Tóth Ádám

Gészi

9.



Tartalom kulcsszavak