Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium



A Békéscsabai SZC Nemes Tihamér Technikum és Kollégium 2021/2022-es tanév iskolai munkaterve a 20/2021. (VI. 8 .) EMMI rendelet alapján

Ssz. Dátum Nap Esemény
08.23 h8:00-Alakuló értekezlet
08.24 k 8:00-Konzultációk
08.25 sze 8:00-Javító, pótló vizsgák
08.26 csGólyatábor
08.26 cs 8:00-Beiratkozások, kiiratkozások, átiratkozások
08.27 pGólyatábor
08.27 p 8:00-Beiratkozások, kiiratkozások, átiratkozások
08.28 szo
08.29 v
08.30 h
08.31 k 8:00-Tanévnyitó értekezlet
1 09.01 szeJelentkezési határidő az október-november vizsgaidőszakra (gépész mellék-szakképesítésre), OKJ javítóvizsgákra
1 09.01 sze 7:45-Tanévnyitó ünnepély sportpálya 2. 3. 4. 5. óra osztályfőnöki, utána tanítás, közben csoportbontások véglegesítése
2 09.02 cs
3 09.03 p
09.04 szo
09.05 v
4 09.06 hPótló, javító, előrehozott, stb. érettségire jelentkezések beérkezési határideje.
5 09.07 k12:30-Nem pedagógus dolgozók értekezlete
6 09.08 sze17:00-Összevont szülői ért. a 9.B, C oszt. aula
7 09.09 cs17:00-Összevont szülői ért. a 9.A, D, E oszt. aula
8 09.10 pBizonyítványok, az 50 órás közösségi szolgálati igazolások, a nyári gyakorlati naplók beszedési határideje
09.11 szo
09.12 v
9 09.13 h
10 09.14 kGINOP számítógéptermi mérés - beosztás szerint
11 09.15 szeGINOP számítógéptermi mérés - beosztás szerint
12 09.16 cs
13 09.17 pTankönyvek kiosztásának, támogatások, tankönyvárak elszámolásának határideje Tanmenetek leadási határideje
09.18 szo
09.19 v
14 09.20 hTestnevelés mentesség-kérelmek (egész éves) leadási határideje Szakkörök, tehetséggondozók indítása
15 09.21 kA KRÉTA-ban a hiányzó adatok feltöltése, a meglévők ellenőrzése, javítása a 9. évfolyamon, a beküldött adatlapok alapján az osztályfőnököknek. Meglévő adatok ellenőrzése, javítása, kiegészítése diákigazolvány matricák kiosztása a felsőbb évfolyamok oszt
16 09.22 szeKibővített vezetői értekezlet a beiskolázásról
17 09.23 cs
18 09.24 pGólyanap Magyar Diáksport Napja
09.25 szo
09.26 v
19 09.27 h
20 09.28 k
21 09.29 sze
22 09.30 cs
23 10.01 p
10.02 szo
10.03 v
24 10.04 hGarabonciás napok, (okt 4-7.)
24 10.04 hVilág Legnagyobb Tanórája program (okt.4-8.)
25 10.05 k10:00-Informatikai rendszerüzemeltető írásbeli javító vizsga
26 10.06 szeIskolai megemlékezés az aradi vértanúkról (nagyszünet)
26 10.06 sze17:00-Szülői értekezlet, Szülői Tanács ülés
27 10.07 cs10:00-Gépgyártástechnológiai technikus írásbeli javító vizsga
28 10.08 p
10.09 szo
10.10 v
29 10.11 hInformatikai rendszerüzemeltető gyakorlati javító vizsga
30 10.12 k
31 10.13 szeGépgyártástechnológiai technikus eredményhirdetés
32 10.14 cs
33 10.15 pInformatikai rendszerüzemeltető (szóbeli) javító vizsga eredményhirdetés
10.16 szo
10.17 v
34 10.18 h
35 10.19 k
36 10.20 szeMeghatározzuk tanulmányi területeinket, és rögzítjük a felvételi eljárásunk rendjét tartalmazó felvételi tájékoztatónkat, honlapunkon nyilvánosságra hozzuk
37 10.21 cs
38 10.22 pIskolai megemlékezés október 23-áról 2. és 3. órában
10.23 szoNemzeti ünnep
10.24 v
10.25 hŐszi szünet
10.26 kŐszi szünet
10.27 szeŐszi szünet
10.28 csŐszi szünet
10.29 pŐszi szünet
10.30 szo
10.31 v
11.01 hŐszi szünet
39 11.02 k
40 11.03 sze
41 11.04 csGyártósori gépész mellékszakképesítés gyakorlati vizsga + eredményhirdetés
42 11.05 p
11.06 szo
11.07 v
43 11.08 h
44 11.09 k
45 11.10 sze14:15-Negyedévi értekezlet
45 11.10 sze17:00-Fogadóóra
46 11.11 cs
47 11.12 p
11.13 szo
11.14 v
48 11.15 h
49 11.16 k
50 11.17 sze
51 11.18 cs
52 11.19 p
11.20 szo
11.21 v
53 11.22 h
54 11.23 k
55 11.24 sze
56 11.25 cs
57 11.26 p 9:00-Nyílt nap (gépész, informatikus)
11.27 szo
11.28 v
58 11.29 h
59 11.30 k
60 12.01 sze
61 12.02 cs
62 12.03 pJelentkezési határidő a februári–márciusi vizsgaidőszakra (mellék-szakképesítés, informatikus, rendész, mechatronikus)
62 12.03 p9:00-Nyílt nap (rendész)
12.04 szo
12.05 v
63 12.06 hDÖK Mikulás
64 12.07 k
65 12.08 sze17:00-Szülői értekezlet
66 12.09 cs
67 12.10 p
68 12.11 szo9:00-Nyílt nap 9.00 (minden ágazat) - dec. 24 ledolgozása
12.12 v
69 12.13 h
70 12.14 k
71 12.15 sze
72 12.16 cs
73 12.17 p
12.18 szo
12.19 v
74 12.20 h
75 12.21 kIskolai karácsonyi ünnepség, első 3 óra megtartva
12.22 szeTéli szünet
12.23 csTéli szünet
12.24 pSzenteste,pihenőnap
12.25 szoKarácsony
12.26 vKarácsony
12.27 hTéli szünet
12.28 kTéli szünet
12.29 szeTéli szünet
12.30 csTéli szünet
12.31 pTéli szünet
01.01 szoÚjév
01.02 v
76 01.03 h
77 01.04 k
78 01.05 sze
79 01.06 cs
80 01.07 p
01.08 szo
01.09 v
81 01.10 h
82 01.11 k
83 01.12 sze
84 01.13 cs
85 01.14 p17:00-Szalagavató
01.15 szo
01.16 v
86 01.17 h
87 01.18 k
88 01.19 sze
89 01.20 cs
90 01.21 p14:15-A félév utolsó tanítási napja, osztályozó értekezlet
01.22 szo
01.23 v
91 01.24 h
92 01.25 k
93 01.26 sze12:30-Nem pedagógus dolgozók értekezlete
94 01.27 cs
95 01.28 pA félévi értesítő kiadásának végső határideje.
01.29 szo
01.30 v
96 01.31 h
97 02.01 k14:15-Félévi nevelőtestületi értekezlet
98 02.02 sze17:00-Fogadóóra
99 02.03 cs
100 02.04 p
02.05 szo
02.06 v
101 02.07 h 8:00-Rendészeti ügyintéző mellékszakképesítés írásbeli vizsga
102 02.08 k10:00-Irodai informatikus mellékszakképesítés írásbeli vizsga
103 02.09 sze10:00-Villamosberendezés-szerelő és üzemeltető mellékszakképesítés írásbeli vizsga
103 02.09 sze15:00-Szoftverfejlesztő és -tesztelő ágazati alapvizsga gyakorlat (esti)
104 02.10 cs8:00-Rendészeti ügyintéző mellékszakképesítés gyakorlati+szóbeli+eredményhirdetés
105 02.11 p
02.12 szo
02.13 v
106 02.14 hA félévi jegyzőkönyv elküldése a fenntartónak
106 02.14 h0,687-Szoftverfejlesztő- és tesztelő ágazati alapvizsga teszt és eredményhirdetés (esti)
106 02.14 h8:00-Villamosberendezés-szerelő és üzemeltető mellékszakképesítés gyakorlati vizsga
107 02.15 kÉrettségire, szakmai vizsgára, felvételire jelentkezés határideje.
108 02.16 sze8:00-Villamosberendezés-szerelő és üzemeltető mellékszakképesítés szóbeli vizsga+eredményhirdetés
109 02.17 cs
110 02.18 pÁltalános iskolai felvételi lapok feladási határideje
02.19 szo
02.20 v
111 02.21 h
112 02.22 k
113 02.23 sze
114 02.24 cs
115 02.25 pNagyszüneti megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól
02.26 szo
02.27 v
116 02.28 hEgészségügyi alkalmassági vizsgálat gépészet ágazat
117 03.01 kEgészségügyi- és pályaalkalmassági vizsgálat rendészet és közszolgálat ágazat
118 03.02 szeEgészségügyi- és pályaalkalmassági vizsgálat rendészet és közszolgálat ágazat
119 03.03 cs
120 03.04 pOrszágos Robotprogramozási Verseny
03.05 szo10:00-Országos Robotprogramozási Verseny eredményhirdetés
03.06 v
121 03.07 h„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét március 7–11. között
122 03.08 k
123 03.09 sze
124 03.10 cs
125 03.11 pGyakorlati helyek szándéknyilatkozatainak leadási határideje
125 03.11 pIskolai megemlékezés március 15-ről 2. és 3. órában
03.12 szo
03.13 v
03.14 hMunkaszüneti nap
03.15 kNemzeti ünnep
126 03.16 szeIdeiglenes felvételi jegyzék nyilvánosságra hozatala
127 03.17 cs
128 03.18 p
03.19 szo
03.20 v
129 03.21 h
130 03.22 kA tanulói adatlapok módosításának határideje az általános iskolában
131 03.23 sze
132 03.24 cs
133 03.25 pA felvételi központ megküldi a jelentkezettek névsorát
134 03.26 szoMárcius 14 ledolgozása (hétfői órarend)
03.27 v
135 03.28 h
136 03.29 k
137 03.30 sze
138 03.31 cs
139 04.01 p
04.02 szo
04.03 v
140 04.04 hDigitális témahét április 4-8. között
141 04.05 k
142 04.06 sze
143 04.07 cs
144 04.08 p
04.09 szo
04.10 v
145 04.11 h
146 04.12 kVégleges felvételi jegyzék megküldése a Felvételi Központnak
147 04.13 sze
04.14 csTavaszi szünet
04.15 pNagypéntek
04.16 szo
04.17 vHúsvét
04.18 hHúsvét
04.19 kTavaszi szünet
148 04.20 szeTavaszi diáknapok Kompetencia mérés ápr. 20-máj. 3. ütemezés szerint 2 napos
149 04.21 csTavaszi diáknapok,
150 04.22 pTavaszi diáknapok, Felvételi végeredmény érkezik, Sportnap
04.23 szo
04.24 v
151 04.25 hFenntarthatósági témahét április 25-29. között
152 04.26 k
153 04.27 sze14:15-Háromnegyedévi értekezlet
153 04.27 sze17:00-Szülői értekezlet
154 04.28 cs
155 04.29 pA felvett és elutasított tanulók és iskoláik kiértesítési határideje.
155 04.29 p14:15-A 12.,14.osztályok utolsó tanítási napja,oszt. értekezlet
156 04.30 szo 8:00-Ballagás
05.01 vMunka ünnepe
TNM 05.02 h 9:00-Magyar nyelv és irodalom érettségi (írásbeli)
TNM 05.03 k 9:00-Matematika érettségi (írásbeli)
TNM 05.04 sze 9:00-Történelem érettségi (írásbeli)
TNM 05.05 cs 9:00-Angol nyelvi érettségi (írásbeli)
TNM 05.06 p
05.07 szo
05.08 v
157 05.09 h
158 05.10 k10:00-Informatikai rendszerüzemeltető OKJ irásbeli vizsga
158 05.10 k10:00-Szoftverfejlesztő- és tesztelő OKJ irásbeli vizsga
TNM 05.11 sze 8:00-Szakmai előkészítő érettségi tárgyak (írásbeli)
159 05.12 cs10:00-Gépgyártástechnológiai technikus OKJ írásbeli vizsga
159 05.12 cs7:30-Informatikai rendszerüzemeltető OKJ gyakorlati vizsga
160 05.13 p8:00-Szoftverfejlesztő- és tesztelő OKJ gyakorlati vizsga
05.14 szo
05.15 v
TNM 05.16 h 8:00-Informatika érettségi (gyakorlati) emelt szint
161 05.17 k8:00-Gépgyártástechnológiai technikus OKJ gyakorlati I. vizsga
162 05.18 sze8:00-Gépgyártástechnológiai technikus OKJ gyakorlati II.+szóbeli+eredményhirdetés
163 05.19 cs8:00-Informatikai rendszerüzemeltető OKJ szóbeli + eredményhirdetés
164 05.20 p8:00-Szoftverfejlesztő- és tesztelő OKJ szóbeli + eredményhirdetés
05.21 szo
05.22 v
166 05.24 k
05.28 szo
05.29 v
171 05.31 k
172 06.01 sze
173 06.02 cs
174 06.03 pIskolai megemlékezés a Nemzeti Összetartozás Napjáról (nagyszünet)
06.04 szoOsztálykirándulások
06.05 vPünkösd, Osztálykirándulások
06.06 hPünkösd, Osztálykirándulások
175 06.07 k
176 06.08 sze
177 06.09 cs
178 06.10 p14:10-Osztályozó értekezlet
06.11 szo
06.12 v
179 06.13 hOsztálykirándulások Szóbeli érettségi
179 06.13 h 8:00-Rendészeti ügyintéző mellékszakképesítés írásbeli javító vizsga
179 06.13 h14:15-Gépészet, Specializált gép-és járműgyártás ágazati alapvizsga írásbeli (90 perc, 4 tanteremben)
179 06.13 h14:15-Informatika és távközlés ágazati alapvizsga gyakorlat (180 perc, 4 gépteremben)
179 06.13 h14:15-Rendészet és közszolgálat ágazati alapvizsga írásbeli (60 perc, 4 tanteremben)
TNM 06.14 kSzóbeli érettségi
TNM 06.14 k10:00-Irodai informatikus mellékszakképesítés írásbeli javító vizsga
TNM 06.15 szeUtolsó tanítási nap Feltöltés a NETFIT rendszerbe határideje
TNM 06.15 szeSzóbeli érettségi
TNM 06.15 sze10:00-Villamosberendezés-szerelő és üzemeltető mellékszakképesítés írásbeli javító vizsga
TNM 06.15 sze14:15-Rendészet és közszolgálat ágazati alapvizsga gyakorlat (60 perc, 4 helyszín) + eredményhirdetés
06.16 csSzóbeli érettségi
TNM 06.16 cs14:15-Informatika és távközlés ágazati alapvizsga interaktív teszt (30 perc, 4 gépteremben)+ eredményhirdetés
06.17 pSzóbeli érettségi
TNM 06.17 p 8:00-Gépészet ágazati alapvizsga gyakorlat (2 x 240 perc, 2 csoportban) + csoportonként eredményhirdetés
06.18 szo
06.19 v
06.20 hSzóbeli érettségi, Tanulók bizonyítványainak kiosztási határideje Mellékszakképesítések javító eredményhirdetés
TNM 06.20 h 8:00-Specializált gép-és járműgyártás ágazati alapvizsga gyakorlat (2 x 240 perc, 2 csoportban) + csoportonként eredményhirdetés
06.21 kSzóbeli érettségi, Beiratkozás online folyamatosan
06.22 szeSzóbeli érettségi
06.23 csSzóbeli érettségi
06.24 pSzóbeli érettségi
06.25 szo
06.26 v
06.27 h
06.28 k 8:00-Tanévzáró értekezlet

Vezetői értekezletek minden szerdán 8:00-tól Heti rendszeres értekezletek minden szerdán a nagyszünetben Békéscsaba, 2021. augusztus 31. Maczik Mihály András igazgató